tel. +370 5 213 05 18
e-mail rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Szkolna Liga Siatkówki 22/23

6 drużyn, 19 spotkań, 2 miesiące zmagań - czyli Szkolna Liga Siatkówki wśród chłopców za nami.
W "małym" finale, czyli w meczu o III-ie miejsce siatkarze IIIa klasy z wynikiem 2-0 (25:21, 27:25) pokonali młodszych kolegów z IIa.  Mecz o I miejsce był prawdziwym upiększeniem całego turnieju. Finałowe spotkanie pomiędzy Ia i IVa klasą, pomimo niemałej różnicy wiekowej, bardzo pewnie rozpoczęli młodsi siatkarze wygrywając w pierwszym secie z wynikiem 25:16. W kolejnych setach bardziej doświadczonym siatkarzom z IV klasy udało się przełamać scenariusz i przebieg finału wygrywając z wynikiem 25:22 i 15:7. Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy sukcesów drużynom dziewcząt, które też rozpoczęły drogę do medali oraz pucharu Szkolnej Ligi Siatkowej!