ul. Statybininkų 5, 03200 Wilno
tel. +370 5 213 05 18
e-mail rastine@konarskio.vilnius.lm.lt

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W naszej szkole został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego, który był skierowany do młodzieży naszej placówki. Do zawodów zgłosiło się 10 zawodników. Na pierwszym etapie chłopcy i dziewczynki rywalizowali ze sobą w dwóch grupach. W każdej z grup toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju. Wśród dziewcząt najlepszą okazała się Dominika Sztura, natomiast w kategorii chłopców zwyciężył Gabriel Janiszewski. Do półfinałów zakwalifikowało się po dwóch najleszych zawodników z każdej z grup.  W półfinałach Witalik Zarszczikow (6A) pokonał Dominikę Sztura (5a) z wynikiem  3:0, natomiast Gabriel Janiszewski (6a) z takim samym wynikiem pokonał Gabrielę Dagil (8a). W małym finale Dominika Sztura z wynikiem 3:1 pokonała Gabrielę Dagil. Mistrzem turnieju został Gabriel Janiszewski , który w finale pokonał kolegę z klasy Witalika Zarszczikowa z wynikiem 3:0. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju. Zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego.